096

093
301-46-30
787-93-24

Послуги

Home Network

Це один з найбільш поширеного підключення для багатоквартирних будинків. У даному випадку користувач підключається за допомогою звичайної локальної мережі Ethernet. Підключення здійснюється до порту комутатора і забезпечує високошвидкісний інтернет. Для підключення до комутатора використовується кабель вита пара. На стороні абонента не потрібно ніякого додаткового обладнання.

FTTH

FTTH (Fiber-to-the-home) — оптоволокно до будинку, — це технологія, заснована на використанні оптоволоконного кабелю для підключень «останньої милі», що забезпечує можливість надання абонентам широкосмугового доступу на швидкостях в десятки або навіть сотні разів більш високих, ніж пропоновані іншими технологіями, наприклад, при підключені мідним кабелем.

З’єднання за допомогою оптичної лінії зв’язку забезпечує передачу сигналу на відстань до 25 км на швидкості 100 Мбіт/сек.

Переваги мережі FTTH

  • Висока смуга пропускання.
  • Великий радіус дії.
  • Конфіденційність.
  • Підвищена надійність.
  • Технологічна незалежність.

Будівництво ВОЛЗ

Компанія Хорс-Телеком надає повний комплекс послуг по створенню оптоволоконних мереж зв’язку. Можливо як виконання певного типу робіт, наприклад, зварювання оптичних волокон або монтаж кабелю, так і будівництво ВОЛЗ «під ключ». Наша цінова політика дуже демократична, ми завжди знаходимо спільну мову з нашими клієнтами.

Спектр наших послуг включає:

  • Монтаж оптоволоконних кабелів і муфт
  • Зварювання оптичних волокон
  • Укладка ОВК в кабельних каналізаціях
  • Підвіс ОВК на опори освітлення

Хостинг

Ви звикли щодня користуватися інтернетом? Основну кількість інформації ви отримуєте з глобальної мережі? Ваш бізнес «зав’язаний» на інтернеті?

В такому разі ідея створення власного сайту здасться вам більш ніж розумною, якщо ви його, звичайно ж, ще не створили. Однак, навіть маючи в розпорядженні відмінний сайт з чудово продуманою ергономікою, зрозумілим інтерфейсом і оригінальним дизайном, ймовірність того, що він принесе вам прибуток дорівнює нулю до тих пір, поки ви не знайдете підходящого сервера для отримання хостингу.

Компанія «Хорс-Телеком» надає хостинг на власному сервері для сайтів будь-якої конфігурації і складності.

Ми забезпечимо безперебійну роботу вашого сайту.