096

093
301-46-30
787-93-24

Про компанію

 

«Хто володіє інформацією — той володіє світом». Це утвердження було вірно ще до того моменту, як було вперше висловлено Френсісом Беконом. Однак з кожним роком важливість інформації тільки зростає. У ситуації, коли найшвидшим способом отримання необхідних відомостей є інтернет, правильний вибір провайдера може дати вам ключ до успіху у всіх ваших починаннях.

Компанія «Хорс-Телеком» вже сім років справно забезпечує доступ до глобальної мережі інтернет як підприємствам, так і простим жителям міста Вінниця.

Мережа «Хорс-Телеком» побудована за найсучаснішими технологіями, на базі оптоволоконних ліній зв’язку, що забезпечує найвищу швидкість роботи як в глобальної, так і в міській мережі.

Однак компанія «Хорс-Телеком» приділяє пильну увагу не тільки технічного аспекту роботи з мережами, але також і роботи з клієнтами.

У штаті обслуговування мережі «Хорс-Телеком» працюють тільки висококваліфіковані фахівці. Незалежно від того, зверніться ви до нас за консультацією, або вам потрібна допомога в плані технічного обслуговування мережевого устаткування, вам завжди буде наданий сервіс найвищого класу.

Ми постійно вдосконалюємо методи роботи з метою підвищення якості надаваних послуг. Ми відкриті для нових ідей і плідної співпраці. Компанія «Хорс-Телеком» — це не тільки якісний провайдер інтернету, але і надійний партнер в будь-якому починанні.

Наша задача забезпечити для вас найкращий доступ до інформації, ваше завдання — правильно нею розпорядитися.